Nowy Sącz,

poniedziałek, 18 września 2017

7. Festiwal Filmów dla Dzieci i Młodzieży KinoJazda

Włącz podgląd obrazów 

7. Festiwal Filmów dla Dzieci i Młodzieży KinoJazda

2 - 7 października 2017

Kino SOKÓŁ  zaprasza na 7. Festiwal Filmów dla Dzieci i Młodzieży KinoJazda, który przygotowany został z myślą o młodych entuzjastach X Muzy. KinoJazda to wyjątkowa okazja na spotkanie z dobrym kinem,  starannie dobranym i dopasowanym do percepcyjnych możliwości młodych widzów.
W ramach imprezy zaprezentowane zostaną atrakcyjne i wartościowe filmy wybrane z uwagi na wysoki poziom artystyczny i edukacyjny charakter. Tematem przewodnim tegorocznej edycji KinoJazdy będzie Pan Kleks i jego magiczna Akademia! Każdy dzień festiwalu będzie dla jego uczestników niezwykłą przygodą, pełną fascynujących przeżyć i niezapomnianych wrażeń.

PROGRAM:

PONIEDZIAŁEK, 2 października
8:30 MÓJ PIERWSZY KROK NA PLANIE FILMOWYM
9:00 KACPER I EMMA JADĄ W GÓRY, Norwegia 2017, 83'
9:30 warsztaty plastyczno - aktorskie: AKADEMIA WYOBRAŹNI (grupa I)
9:30 zestaw filmów konkursowych I (65')
   TEN WYJĄTKOWY DZIEŃ (PRZYTUL MNIE), Polska 2016
  FASOLOWA ZUPA (KUBA I ŚRUBA), Polska 2016
   OWOCEK (AGI BAGI), Polska 2014
   MIŁEK Z CZARNEGO LASU, Polska 2017
   DZIEŃ TATY (PAMIĘTNIK FLORKI), Polska 2016
   KSIĘŻYC (AGI BAGI), Polska 2016
10:30 UROCZYSTE OTWARCIE FESTIWALU
  AKADEMIA PANA KLEKSA - spektakl muzyczny, 75'
  Teatr MASKA z Rzeszowa
11:00 BALERINA 3D, Francja, Kanada 2017, 90'

WTOREK, 3 października
8:00 MÓJ PIERWSZY KROK NA PLANIE FILMOWYM
8:30 PIĘKNA I BESTIA 3D, USA 2017, 129'
8:30 warsztaty musicalowe: WITAJCIE W NASZEJ BAJCE! (grupa I)
9:00 AKADEMIA PANA KLEKSA. PRZYGODA KSIĘCIA MATEUSZA, Polska 1984, 81'
9:00 warsztaty filmowe: W INSTYTUCIE SPRAW ZMYŚLONYCH (cz. I)
9:30 warsztaty plastyczno - aktorskie: AKADEMIA WYOBRAŹNI (grupa II)
10:00 zestaw filmów konkursowych II (65')
   KOBIAŁKA Z ROZUMEM (BAŚNIE I BAJKI POLSKIE), Polska 2017
  CIACHOMANIAK (KUBA I ŚRUBA), Polska 2016
   SPADAJĄCA GWIAZDA (AGI BAGI), Polska 2014
  WEDŁUG PLANU (KACPERIADA), Polska 2016
   CO JEST PO DRUGIEJ STRONIE? (AGI BAGI), Polska 2016
  PIĘCIU ROZBÓJNIKÓW (KUBA I ŚRUBA), Polska 2016
10:30 BIURO DETEKTYWISTYCZNE LASSEGO I MAI. STELLA NOSTRA, Szwecja 2015, 80'
11:00 AUTA 3 3D, USA 2017, 109'

ŚRODA, 4 października
8:00 MÓJ PIERWSZY KROK NA PLANIE FILMOWYM
8:30 warsztaty musicalowe: WITAJCIE W NASZEJ BAJCE! (grupa II)
8:30 VAIANA: SKARB OCEANU 3D, USA 2016, 113'
8:30 warsztaty chemiczne: LABORATORIUM PANA AMBROŻEGO (grupa I)
9:00 warsztaty filmowe: W INSTYTUCIE SPRAW ZMYŚLONYCH (cz. II)
9:00 zestaw filmów konkursowych III (60')
  ONA MA, A JA NIE (KACPERIADA), Polska 2016
   KAMIEŃ NA DNIE JEZIORA (BAŚNIE I BAJKI POLSKIE), Polska 2017
  TROLL (LATAJĄCY MIŚ I SPÓŁKA), Polska 2016
   CZARNOKSIĘŻNIK (KUBA I ŚRUBA), Polska 2016
  MARZENIA MISIA WALENTEGO, Polska 2017
9:30 PRZYGODA NELLY przedpremiera, Niemcy 2016,  97'
10:30 PODRÓŻE PANA KLEKSA. WYSŁANNICY BAJDOCJI, Polska 1986, 84'
11:00 warsztaty chemiczne: LABORATORIUM PANA AMBROŻEGO (grupa II)
11:00 KAPITAN MAJTAS: PIERWSZY WIELKI FILM 3D, USA 2017, 89'

CZWARTEK, 5 października
8:00 ZA NIEBIESKIMI DRZWIAMI, Polska 2016, 93'
8:30 LEGOR BATMAN: FILM 3D, USA 2017, 105'
9:00 warsztaty robotyki: AKADEMIA WYNALAZCÓW (grupa I)
9:00 MULLEWAPP. OPOWIEŚCI ŚWINKI przedpremiera, Niemcy 2016,  72'
9:00 warsztaty filmowe: W INSTYTUCIE SPRAW ZMYŚLONYCH (cz. III)
9:30 warsztaty plastyczno - aktorskie: AKADEMIA WYOBRAŹNI(grupa III)
10:00 ZIELONA SZKOŁA, Holandia 2016, 80'
10:30 PAN KLEKS W KOSMOSIE. PORWANIE AGNIESZKI, Polska 1988, 79'
11:00 warsztaty robotyki: AKADEMIA WYNALAZCÓW (grupa II)
11:00 DZIECIAK RZĄDZI 3D, USA 2017, 97'

PIĄTEK, 6 października
9:00 zestaw filmów konkursowych I (65')
   TEN WYJĄTKOWY DZIEŃ (PRZYTUL MNIE), Polska 2016
   FASOLOWA ZUPA (KUBA I ŚRUBA), Polska 2016
  OWOCEK (AGI BAGI), Polska 2014
   MIŁEK Z CZARNEGO LASU, Polska 2017
   DZIEŃ TATY (PAMIĘTNIK FLORKI), Polska 2016
  KSIĘŻYC (AGI BAGI), Polska 2016

9:30 zestaw filmów konkursowych II (65')
   KOBIAŁKA Z ROZUMEM (BAŚNIE I BAJKI POLSKIE), Polska 2017
  CIACHOMANIAK (KUBA I ŚRUBA), Polska 2016
   SPADAJĄCA GWIAZDA (AGI BAGI), Polska 2014
  WEDŁUG PLANU (KACPERIADA), Polska 2016
   CO JEST PO DRUGIEJ STRONIE? (AGI BAGI), Polska 2016
  PIĘCIU ROZBÓJNIKÓW (KUBA I ŚRUBA), Polska 2016

10:00 zestaw filmów konkursowych III (60')
  ONA MA, A JA NIE (KACPERIADA), Polska 2016
   KAMIEŃ NA DNIE JEZIORA (BAŚNIE I BAJKI POLSKIE), Polska 2017
   TROLL (LATAJĄCY MIŚ I SPÓŁKA), Polska 2016
   CZARNOKSIĘŻNIK (KUBA I ŚRUBA), Polska 2016
  MARZENIA MISIA WALENTEGO, Polska 2017

11:00 UROCZYSTE ZAMKNIĘCIE FESTIWALU
   WIELKIE LOSOWANIE NAGRÓD
  TARAPATY, Polska 2017, 83'


FOTOSY Z FILMÓW DLA DZIECI I MŁODZIEŻY - wystawa
22 września - 12 października 2017
Galeria Sztuki SOKÓŁ, ul. Długosza 3, Nowy Sącz

WYSTAWA TOWARZYSZĄCA ZE ZBIORÓW
JACKA GONCIARZA I MUZEUM KINEMATOGRAFII W ŁODZI


Bilety na filmy:
6 zł, 7 zł - 3D (grupowe szkolne)
8 zł, 9 zł - 3D (w sprzedaży indywidualnej)

Bilety na spektakl:
10 zł (grupowe szkolne)
15 zł (w sprzedaży indywidualnej)

Warsztaty: 1 zł (ilość miejsc ograniczona, zapisy pod nr tel. 18/44 82 609)

Rezerwacje od 1 września w godzinach: 8:00 -16:00 od poniedziałku do piątku pod nr tel. 18 44 82 609 lub osobiście pokój 121 - biuro festiwalu.

Twój program blokuje obrazki


KONTAKT
Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu
33-300 Nowy Sącz ul. Długosza 3
tel. 18 44 82 610, e-mail:
kontakt@mcksokol.pl
Kasa (rezerwacje, bilety) tel. 18 448 26 00
Dział Promocji i Marketingu:
Piotr Gryźlak - kierownik, tel. 18 448 26 52,
p.gryzlak@mcksokol.pl

Twój program blokuje obrazki

Aby zrezygnować z otrzymywania newslettera z repertuarem Kina SOKÓŁ
skorzystaj z odnośnika:
Rezygnacja

Twój program blokuje obrazki

Twój program blokuje obrazki

Twój program blokuje obrazki

 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz